Zakład elektroniczny BORNICO

+48 48 365 58 22 bornico@bornico.com.pl

Menu

Co nas wyróżnia

Co nas wyróżnia? – Zawsze otwarci na nowe wyzwania, elastyczni, kreatywnie podchodzący do każdego tematu, niezależnie czy chodzi o produkcję, nowy projekt lub nowe, czasem zdawałoby się niemożliwe do wykonania zadanie. BORNICO to nie tylko kontraktowy montaż elektroniki, ale całościowe podejście do projektowania, wdrażania i produkcji elektroniki. Nasza filozofia i  motto „Od pomysłu do gotowego wyrobu” konsekwentnie realizowana każdego dnia, umożliwiła wielokrotnie naszym klientom realizowanie swoich własnych potrzeb i skoncentrowanie się na realizacji własnych celów biznesowych, a nie na produkcji i problemach związanych z rozwojem produktu.

 

puzle1
„Od pomysłu do gotowego wyrobu”

 

Ideę tę firma jest w stanie realizować dzięki doświadczeniu pracowników i  posiadanemu parkowi maszynowemu. Ścisła współpraca konstruktorów z  działami produkcji przyczynia się do powstawania projektów uwzględniających realia produkcyjne, optymalizując dzięki temu koszty, minimalizując ryzyko defektów, a w efekcie dając lepszy i tańszy produkt. Największym atutem BORNICO jest potencjał intelektualny. Doświadczony zespół konstruktorów działający od początku istnienia firmy, jest w stanie zrealizować każdy projekt od zalążka pomysłu do uruchomienia produkcji. Wykonujemy różnego rodzaju zlecenia od prostych układów, aż po kompleksowe rozwiązania systemów, których integralną częścią jest również tworzone przez programistów BORNICO oprogramowanie.
Produkcja w zakładzie Bornico to głównie montaż elementów elektronicznych we wszystkich powszechnie stosowanych technologiach zarówno w zakresie montażu powierzchniowego, jak i przewlekanego. Dużą elastyczność zakład zawdzięcza posiadaniu kilku linii do montażu powierzchniowego. Dzięki temu możliwa jest równoległa produkcja krótkich, jak i długich serii płytek, w kilku wariantach jednocześnie. Wszystkie produkowane obwody podlegają kilku etapom kontroli jakości, od testu nałożenia pasty na sitodrukarce z inspekcją optyczną 2.5D, poprzez test AOI, aż po testy funkcjonalne.
Elementy do montażu mogą być elementami powierzonymi, ale firma prowadzi również kompletację elementów, uwalniając klienta od potrzeby utrzymywania własnych magazynów. W firmie BORNICO wdrożony jest elektroniczny obieg dokumentów, a program do zarządzania produkcją pozwala na optymalizację logistyki i realizacji zamówień.
Podsumowując: połączenie nowoczesnych technologii, ogromnego potencjału intelektualnego, wieloletniego doświadczenia oraz stosowanie systemu zarządzania jakością ISO 9001: 2008 jest gwarantem, że usługi oferowane przez firmę są na najwyższym światowym poziomie.

 

GermanEnglish